AQUABIOFARM

To nowoczesne gospodarstwo rybackie zajmujące się hodowlą i produkcją ryb oraz organizmów wodnych.


Gospodarstwo położone jest w Dolinie Noteci (niedaleko drogi nr 180 pomiędzy Piłą a Trzcianką - woj. wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki, gmina Trzcianka, miejscowość Łomnica).

Nasze gospodarstwo rybackie korzysta z wód pierwszej jakości rzeki Łomnicy i zajmuje powierzchnię ok. 87 ha.

Naszym celem jest produkcja ryb najwyższej jakości pod względem biologicznym i smakowym z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych i ochrony środowiska naturalnego. Aquabiofarm Sp. z o. o.  jest jako jedyna na terenie Polski na dzień dzisiejszy nagrodzona międzynarodowym certyfikatem jakości chowu i hodowli ryb słodkowodnych oraz organizmów wodnych z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych i ochrony środowiska naturalnego, wydanego przez Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji w dniu 25.12.2012 roku

Konsultacje z wiodącymi firmami w Polsce i za granicą pozwoliły nam stworzyć nowoczesne gospodarstwo rybackie. Gospodarstwo nasze zostało zaprojektowane i wykonane przy użyciu najnowocześniejszej technologii światowej dostępnej w dniu dzisiejszym.

Wyposażenie w sprzęt i obsługa gospodarstwa oraz współpraca z wiodącymi na rynku światowym dostawcami pasz sprawiają, że gospodarstwo zaliczyć można do czołówki europejskiej.
Korzystamy ze środków pomocowych programu "Rybołówstwo i przetwórstwo ryb 2004-2006" oraz "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

Naszą dewizą jest jakość a nie ilość - co oznacza, że za jakość trzeba zapłacić. Chcemy się porównywać z najlepszymi a nie z największymi.